Deadjay du Plateau Bavarois

ur 29.07.2004

reproduktor (import Belgia)

HD/A

GALERIA     WYSTAWY    POTOMSTWO

Baloo przybył do naszej rodziny w wieku 19 miesięcy, a więc jako prawie dorosły, ukształtowany psychicznie pies. Na początku wymagał sporo pracy. Poprzedni właściele, zaniedbali jego rozwój fizyczny i psychiczny. Ciężka praca jednak opłaciła się. Po roku, pełni obaw, pojechaliśmy na pierwszą wystawę na której zachował się fantastycznie . Do dnia dzisiejszego, Baloo był na 5 wystawach, otrzymał 4 oceny doskonałe, jedna ocene bardzo dobrą, oraz 3 złote medale i 1 srebrny. Uzyskał status reproduktora.
Ma bardzo rozwinięty instynkt terytorialny, prawdziwy z niego lew obserwujący z najwyższego miejsca całe podwórko. Nie życzy sobie żadnego obcego psa na swoim terenie ale na spacerach na inne psy nie zwraca wiekszej uwagi. Chociaż okazały z niego psiak , to w rzeczywiśtości łagodny miś, który kocha każdego człowieka.
Baloo jest ładnym i okazałym przedstawicielem rasy, o długiej sierści i mocnej kości.Ma piekny rudy kolor i mocna glowe z dobra maska,ciemne oczy. Wzrost 77 cm, waga około 68 kilo.
Baloo jest ojcem 5 miotów, jego dzieci charakteryzują się mocna kością i postawna posturą ,maja również długie piękne futro .Stawiają tez pierwsze kroki na wystawach i zaczynają odnosić sukcesy.

Ze względu na  głośne przechodzenie każdej cieczki w domu i próby otrucia nam psów przez to -Baloo musiał zamieszkać z moją mamą w Gdańsku.

Int.Ch.

Medoc vom Dreiburgenland

HD/A

 

Int.Ch.

Arpad vom Eichbottsee

HD/A

 

E-Jgdsg., Dt.CH Klub/VDH LG Sg. Saar 96/97   Win.Amsterd. 97, Sg. Lux 98

Brentano v. Equitania

HD/A

 

Club Jg Sg 95    Lg Sg Bayern 97

Indra v. Welland

HD/A

 

Kiserdei Tavasz

HD/A

 

HD/A

Leovalds Woss Lowe v.Lejonhufvud

HD/A

 

Kiserdei Quira

HD/A

 

Int.Ch.,

Zebraa du Plateau Bavarois

HD/A

 

Int.Ch

Vegas du Mont Kailasa

HD/A

 

Quando von Lowenkraft

HD/A

 

Tennessee de la Ferme Toijol

HD/A

 

Int.Ch.

Ulawna von Lowenkraft

HD/A

 

Deamaranthus Ramsay

HD/A

 

Petula von Lowenreich

HD/C